skuteczne modelowanie sylwetki ze Studiem URODY MAJESTIC

Patryk
Patryk 11 Min Read

Ten artykuł powstał we współpracy reklamowej z firmą Studio Urody Majestic. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakimi zasadami kierujemy się przy współpracy z markami: KLIKNIJ TUTAJ.

Nadwaga jest jedną z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych naszych czasów, która jest ściśle związana ze wszechobecnym siedzącym trybem życia. Prowadzi ona do problemów z krążeniem, może powodować cukrzycę i wiele innych, nie mniej poważnych schorzeń.

Niestety problem ten nie ominął także mnie. Przy 190 cm wzrostu wg BMI powinienem ważyć 90 kg, tym czasem obecnie ważę 104 kg, a sięgało to nawet i 116 kg! Niestety nie jestem fanem sportu. Nawet go nie oglądam w telewizji, a o jego uprawianiu już nie wspomnę. Powoli z tym walczę, starając się wprowadzać do swej codziennej rutyny więcej ruchu niż tylko 6 000 kroków, ale proces ten jest dość żmudny.

W walce z moją nadwagą bardzo pomocne było wprowadzenie do naszego życia diety South Beach, którą przechodzimy przynajmniej raz do roku (przede wszystkim jako detoks po okresie świątecznym 😉) i jest moim zdaniem świetnym sposobem do wprowadzenia dobrych nawyków żywieniowych. To właśnie ta dieta pozwoliła mi zbić ze swojej wagi już i do 15 kg, ale zgodnie z BMI to jest i tak dopiero połowa drogi.

Jednak zrzucenie kilogramów jest mimo wszystko relatywnie prostym zadaniem w obliczu redukcji tkanki tłuszczowej, która u mnie potrafiła sięgać ponad 30% (a powinno jej być poniżej 20%). Jest to szczególnie trudne przy siedzącym trybie życia, awersji do sportu i braku motywacji do zmiany w tej dziedzinie.

Okazuje się, że jednak nowoczesne technologie podjęły to nie lada wyzwanie i na rynku pojawiły się rozwiązania, które pozwalają znacznie przyśpieszyć ten proces bez bardzo inwazyjnych zabiegów jak odsysanie tłuszczu. Wraz ze Studiem Urody Majestic w pobliskim nam Przeźmierowie pod Poznaniem postanowiłem sprawdzić te, wydawałoby się magiczne sposoby, za którymi stoi tak naprawdę szereg innowacji. Czy okazały się one skuteczne? Tego dowiesz się poniżej. 😊

Dlaczego Studio Urody Majestic w Przeźmierowie

Naszą przygodę z Majestic rozpoczęła Iza kilka lat temu, szukając w naszej okolicy kosmetyczki, która zajęłaby się jej paznokciami. Po 2 latach prób i błędów dotarła w końcu do Danki, która jest właścicielką Studia Urody Majestic. Iza była bardzo zadowolona z tych usług i stopniowo zaczęła korzystać z kolejnych. Po pewnym czasie i moje wizyty w Majestic przestały się sprowadzać tylko do transportu Izy. Z biegiem lat się zaprzyjaźniliśmy z Danką, czego efektem było m.in. przygotowanie jej nowej strony internetowej. Elementem tego projektu było napisanie opisów do dostępnych w studiu zabiegów. W ten sposób siłą rzeczy bardzo dobrze zaznajomiłem się z dotychczas mi zupełnie obcym światem.

I jak to czasem bywa przy tego typu pracy, sam sobie sprzedałem oferowaną przez Dankę usługę, którą można nazwać „odchudzaniem na turbodopalaniu” w oparciu o różne urządzenia i kosmetyki, które Majestic ma w swoim bardzo bogatym arsenale. Zatem pewnego dnia podczas pedicure powiedziałem „sprawdzam!” i rzuciłem Dance wyzwanie. Jeżeli zajmie się skutecznie nadmiarem mojego tłuszczu, to opiszę to na naszym blogu. Pewnie się domyślasz, czy podjęła wyzwanie i jakie były tego efekty. 😉

Testowane przeze mnie pakiet rozwiązań zostały stworzone przez markę M’onduniq Cosmétiques Professionnel. Jest ona częścią globalnego konceptu Dermie Pharm i jest wiodąca firmą kosmetyczną z centrami badawczymi i liniami produkcyjnymi rozmieszczonymi w Europie. Kluczowe produkty tej marki są dumnie opracowywane i produkowane we Francji. Dzięki dziesięcioleciom badań, M’onduniq dostarcza produkty dermokosmetyczne o najwyższej jakości, każdy poddany rygorystycznym testom dermatologicznym i hipoalergicznym. Oznacza to, że zarówno profesjonaliści, jak i indywidualni użytkownicy mogą być pewni skuteczności i bezpieczeństwa oferowanych produktów. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o rozwiązaniach oferowanych przez M’onduniq, to możesz skontaktować się Danką. Jeżeli nie jesteś z Poznania i okolic, to możesz się skontaktować ze szkoleniowcem marki Małgorzatą Anną Wojdak, która opiekuje się Studiem Urody Majestic i chętnie wskaże miejsce najbliżej Ciebie, gdzie możesz znaleźć rozwiązania M’onduniq.

Skutecznie modelowanie sylwetki ze Studiem Urody Majestic

Poniżej opisałem poszczególne działania, które zaproponowała mi Danka, by zredukować ilość tkanki tłuszczowej w mym organizmie. Pod koniec artykułu natomiast opisałem efekty naszej wspólnej pracy. Oczywiście pamiętaj, że usługi takie są dobierane do indywidualnych potrzeb i ciała każdej osoby, więc Twoja droga do szczuplejszej sylwetki może być nieco inna. 😉

Magneffio w Studio Urody Majestic

Nikt za Ciebie brzuszków nie zrobi? Otóż w dzisiejszych czasach nie jest to do końca prawdą. Magneffio to specjalistyczne urządzenie, które wykorzystuje zaawansowaną technologię fali elektromagnetycznej o wysokiej częstotliwości. Wywołuje i utrzymuje ona maksymalne skurcze mięśni przez wiele sekund. W praktyce, podczas jednego zabiegu, generuje ono aż 30 000 intensywnych skurczów, czyli swego rodzaju „wirtualnych brzuszków”, które wykonuje na Twoim ciele, podczas gdy Ty leżysz na wygodnej kozetce. Fala elektromagnetyczna dociera na głębokość od 4 do 6 cm, co sprawia, że zabieg idealnie nadaje się również do rozbudowywania masy mięśniowej.

Muszę przyznać, że sam zabieg początkowo nie należy do tych, przy którym można się w pełni zrelaksować i odpłynąć, ale z kolejną sesją się przyzwyczajamy do dość specyficznie wywoływanych skurczy mięśni. Podczas jednego z ostatnich zabiegów udało mi się nawet zasnąć przy audiobooku. 😊  

Thermogenic w Studio Urody Majestic

Urządzenie to działa na zasadzie rozbijania komórek tłuszczowych i przetwarzania ich w energię. Ten innowacyjny sprzęt posiada dodatkowo funkcję thermogeniczną, która stymuluje nasz organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną. Stąd właśnie wziął się jego niezwykły, futurystyczna nazwa – Thermogenique Body Shape Extreme.

Urządzenie wykorzystuje unikalne technologie, które opierają swoje działanie na rezonansie fal ciśnienia. W efekcie, dostajemy bezpieczną i nieinwazyjną opcję modelowania sylwetki.

Thermogenic wykorzystuje również technologię głębokiego podgrzewania, znaną również jako technologia plazmowa. Stymuluje ona przebudowę kolagenu w skórze, co sprzyja migracji fibroblastów i produkcji nowego kolagenu. Dzięki temu, proces przebudowy skóry może trwać nawet do dwóch lat, a efekty są widoczne już po kilku miesiącach.

Zabieg ten jest o wiele bardziej przyjemny od Magneffio i w mojej kuracji był kilka razy włączany jako uzupełnienie do „robienia brzuszków”.

Termoaktywny żel M’Onduniq Miniceur Thermo-Actif w Studio Urody Majestic

Studio Urody Majestic w Przeźmierowie proponuje nie tylko specjalistyczne usługi, ale także profesjonalne kosmetyki M’onduniq do używania w domu. Jednym z nich jest żel termoaktywny. Ten innowacyjny produkt został stworzony z myślą o osobach borykających się z problemem gromadzenia tkanki tłuszczowej i cellulitu, szczególnie w miejscach takich jak brzuch, uda, pośladki czy ramiona.

Działanie żelu wynika z unikalnej kombinacji składników, które z jednej strony przyspieszają spalanie tłuszczu, z drugiej poprawiają jędrność, sprężystość i napięcie skóry. Jego składniki mają właściwości rozbijające tkankę tłuszczową, detoksykujące i zwiększające produkcję kolagenu. W efekcie także i skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna.

Zastosowanie żelu polega na natarciu partii ciała, które nas interesują, a następnie ich „ostreczowanie”. I tak trzeba wytrzymać przynajmniej godzinę. Dlaczego wytrzymać? Cóż… funkcjonowanie w ostreczowanym brzuchu nie jest dość wygodne, a do tego żel rozgrzewa ciało do tego stopnia, że robi się naprawdę gorąco. Pierwsze kilka razy to zdecydowanie wyzwanie. 😉

Wyniki moich zabiegów Studia Urody Majestic

Odwiedzałem Studio Urody Majestic średnio 2 razy w tygodniu i streczowałem się w domu 3 razy w tygodniu. Efekty były naprawdę imponujące. Gdy zaczynaliśmy w Majestic miałem 110 cm w talii, a po zakończeniu zabiegów miałem już 98 cm. To jest 12 cm w niecałe 2 miesiące!

Jednak centymetry nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak spadek ilości tłuszczu. Nasza smart waga monitoruje takie rzeczy bardzo precyzyjnie, więc mogłem na bieżąco obserwować te spadki. Gdy zaczynałem tę przygodę 30% mojej masy ciała stanowił tłuszcz, czyli gdzieś o połowię więcej niż powinno go być. Po kuracji poziom ten spadł do 25%, czyli pozbyłem się ok. 50% nadmiaru tłuszczu w moim ciele.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że „wirtualne brzuszki” Magneffio wyrobiły mi naprawdę imponujące mięśnie, które rzeczywiście można było poczuć (niestety jeszcze nie zobaczyć 😉) bez ich napinania. Dlatego też wagowo nie było dużej zmiany (zaledwie 1,5 kg w dół), bo tłuszcz był zastąpiony przez mięśnie.

To właśnie wynik synergii dobranych dla mnie przez Dankę zabiegów, które trwały łącznie ok. 7 tygodni.

W tym czasie dalej prowadziłem siedzący tryb życia i nie zawsze wyrabiałem normę 6 000 kroków. Trzymałem się jednak zdrowego sposobu odżywiania, opartego na 3 fazie diety South Beach, z wyjątkami jakim jest fast food na dowóz nie częściej niż 2 razy w miesiącu.

Podsumowanie

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu by przyśpieszyć proces modelowania Twojej sylwetki to Studio Urody Majestic ma skuteczne sposób sposoby, by Tobie pomóc, które sprawdziłem na własnej skórze (czy też tuszy). 😉

Oczywiście miej świadomość, że jeżeli po każdym zabiegu zjesz 2 tabliczki czekolady, które zagryziesz golonką i popijesz wszystko piwem, to nawet najlepsze rozwiązania technologiczne Tobie nie pomogą. 😊

Kluczowe jest tutaj zwracanie uwagi na to, jak się odżywiasz oraz przynajmniej minimalna ilość ruchu. Jak masz to wdrożone do swojego stylu życia, to Studio Urody Majestic może włączyć turbodoładowanie, które pomoże się Tobie dodatkowo zmotywować na drodze do lepszej sylwetki i zdrowia.

Na hasło „Quality Test” możesz się zapisać do Studia Urody Majestic na bezpłatną konsultację, podczas której otrzymasz też specjalny rabat na serię indywidualnie dobranych zabiegów modelujących sylwetkę, dopasowanych do Twojego ciała. Jeżeli jesteś z Poznania lub okolicy to zdecydowanie warto wybrać się do Danki. 😊

Share This Article
By Patryk
Zawodowo od 2006 roku prowadzę firmę konsultingową, w ramach której doradzam różnym podmiotom w zakresie PRu, marketingu oraz innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Ale, że nie samą komercją człowiek nie żyje… działam także w III sektorze, gdzie z różnymi partnerami budujemy nowoczesną polską wieś. Prywatnie interesuję się designem, projektując różne formy, użytkowe na własny użytek. Jestem zadeklarowanym gadżeciarzem, koneserem dobrego alkoholu i cygar oraz aktywnie zgłębiam „my usless knowledge” z dziedziny fantastyki – z dużym naciskiem na Ciemną Stronę Mocy. Na co dzień piszę analizy, raporty i oferty, dlatego też postanowiłem też poświęcić się nieco lżejszej literaturze, do której wraz z moją żoną, Izą serdecznie zapraszamy! :-)
Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *