O BLOGU

Jesteśmy małżeństwem geeków i kociarzy, którzy nie wyobrażają sobie życia bez nowoczesnych technologii oraz blogowania. Założyliśmy bloga, bo nasi znajomi twierdzili, że ich inspirujemy. Dlatego postanowiliśmy podzielić się naszym sposobem na życie z szerszą publicznością. Uważamy, że się bardzo dobrze dobraliśmy. Lubimy te same rzeczy i tak samo spędzamy czas wolny. W naszych wyborach życiowych stawiamy na jakość. Stąd nazwa naszego bloga – Quality Test. Pokazujemy na nim produkty i usługi, które wyróżniają się ponadprzeciętną jakością, ciekawym wzornictwem oraz innowacyjnością. Niezależnie od tego czy to restauracja, ciekawe rozwiązanie do kuchni lub salonu, czy też poidełko dla kotów, smart zegarek, a nawet ścierki do naczyń – dzielimy się naszymi spostrzeżeniami, polecając to, co sami sprawdziliśmy w naszym życiu i zasługuje na miano premium. Nie stronimy również od przemycania ciekawych wizji i sposobów na lepsze życie i pracę.

IZA

Nałogowo piszę na blogach z małymi przerwami, od 2006 roku. Jak nie piszę na blogach, to piszę gdzie się da, jak na zdrowo uzależnioną przystało. Swego czasu pasjonowało mnie dziennikarstwo, dziś nie wyobrażam sobie dnia bez mediów społecznościowych i e-marketingu. Od 7 lat zawodowo zajmuję się promocją marek w Internecie.

Po przerwie od blogosfery wracam wraz z nowym formatem oraz partnerem, nie tylko w piórze 🙂

Z zamiłowania geek i social media ninja, prywatnie entuzjastka reportażu, gier komputerowych, amerykańskich seriali i dobrych filmów.

P.S. Jestem w drużynie Iron Man’a.

 

PATRYK

Zawodowo od ponad 15 lat prowadzę firmę konsultingową, w ramach której doradzam różnym podmiotom w zakresie PRu, marketingu oraz innowacyjnych rozwiązań biznesowych.

Ale, że samą komercją człowiek nie żyje… działam także w III sektorze, gdzie z różnymi partnerami budujemy nowoczesną polską wieś.

Prywatnie interesuję się designem, projektując różne formy, użytkowe na własny użytek. Jestem zadeklarowanym gadżeciarzem, koneserem dobrego alkoholu i cygar oraz aktywnie zgłębiam „my usless knowledge” z dziedziny fantastyki – z dużym naciskiem na Ciemną Stronę Mocy.

Na co dzień piszę pisma, raporty i oferty, dlatego też postanowiłem się sprawdzić w nieco lżejszej literaturze, do której wraz z Izą serdecznie zapraszamy.