O nas

O BLOGU

Uważamy, że się bardzo dobrze dobraliśmy. Lubimy te same rzeczy, tak samo spędzamy czas wolny i w naszych wyborach, nie tylko zakupowych, stawiamy na jakość. Stąd nazwa naszego bloga – Quality Test. Będziemy się z Wami dzielić naszymi doznaniami z korzystania z różnych produktów i usług, za którymi idzie pewna jakość lub co najmniej powinna… A czasami i refleksjami na tematy różne.

IZA

Nałogowo piszę na blogach z małymi przerwami, od 2006 roku. Jak nie piszę na blogach, to piszę gdzie się da, jak na zdrowo uzależnioną przystało. Swego czasu pasjonowało mnie dziennikarstwo, dziś nie wyobrażam sobie dnia bez mediów społecznościowych i e-marketingu. Od 7 lat zawodowo zajmuję się promocją marek w Internecie.

Po przerwie od blogosfery wracam wraz z nowym formatem oraz partnerem, nie tylko w piórze 🙂

Z zamiłowania geek i social media ninja, prywatnie entuzjastka reportażu, gier komputerowych, amerykańskich seriali i dobrych filmów.

P.S. Jestem w drużynie Iron Man’a.

 

 

 

PATRYK

Zawodowo od ponad 10 lat prowadzę firmę konsultingową, w ramach której doradzam różnym podmiotom w zakresie PRu, marketingu oraz innowacyjnych rozwiązań biznesowych.

Ale, że samą komercją człowiek nie żyje… działam także w III sektorze, gdzie z różnymi partnerami budujemy nowoczesną polską wieś.

Prywatnie interesuję się designem, projektując różne formy, użytkowe na własny użytek. Jestem zadeklarowanym gadżeciarzem, koneserem dobrego alkoholu i cygar oraz aktywnie zgłębiam tzw. „my usless knowledge” z dziedziny fantastyki – z dużym naciskiem na Ciemną Stronę Mocy.

Na co dzień piszę pisma, raporty i oferty, dlatego też postanowiłem się sprawdzić w nieco lżejszej literaturze, do której wraz z mą Ukochaną serdecznie zapraszamy.