Dom

Simplehuman – prosto i po ludzku

simple human glowne - Simplehuman – prosto i po ludzku

Gabinetowy kosz na śmieci

I tak wracamy do początku, czyli do śmieci. Naszą przygodę z koszami na śmieci klasy premium postanowiliśmy zacząć od ich najtańszego produktu, jakim jest kosz biurowy. Fakt, że idealnie pasuje on wizualnie do stojącego obok subwoofera był tutaj znaczący 😉

SH śmieci 1a - Simplehuman – prosto i po ludzku

Poza tym, mając takie, a nie inne doświadczenie z koszami „innej marki”, chcieliśmy sprawdzić system ukrywania worka na śmieci. Okazuje, że to naprawdę działa! I to nie tylko z dedykowanymi workami producenta. Wystarczy zdjąć pokrywę, wyjąć wkład, nałożyć worek, włożyć wkład z workiem i przykryć go pokrywą. W przypadku worków niededykowanych wymaga to odrobimy finezji, ale istniejąca we wkładzie dziura jest w tym bardzo pomocna. Naszej sprzątaczce musiałem jednak zrobić z tego małe szkolenie. Kosz prezentuje się świetnie i sprawdza się bardzo dobrze. Z racji tego, że jest koszem otwartym ma jednak swoje ograniczenia, analogicznie do innych tego rodzaju rozwiązań.

SH śmieci 2a - Simplehuman – prosto i po ludzku

To be continued…

To na pewno nie koniec naszej listy, gdyż jest to jedna z naszych ulubionych marek gadżetów domowych. Mamy już w posiadaniu podświetlane lustro do makijażu. Nie jest ono jeszcze przetestowane, gdyż nie udało nam się znaleźć do niego odpowiedniej toaletki dla Izy. Na celowniku jest jeszcze co najmniej jeden kosz, który idealnie pasowałby do naszej kuchni. Ten obecny jest przystankiem dla kotków w drodze w bardziej ciekawe miejsca (co z kolei powoduje, że dociskają pokrywę do wystającego worka i w konsekwencji wymaga jego ręcznego odblokowania). Jednakże z uwagi na cenę kosza Simplehuman (920 zł) jest on na razie dość daleko na naszej liście zakupowych priorytetów.

Podsumowanie

Firma Simplehuman zastosowała świetny sposób przedstawiania swoich produktów. Pokazują ich wyrafinowaną formę i prostotę użytkowania w życiu codziennym. Jest to także świetny przykład spełnienia obietnicy dawanej w swojej komunikacji przez producenta oraz marketerów. Mimo swojej niemałej ceny, są to produkty warte każdej wydanej na nie złotówki.

Simplehuman
Obejrzyj inne produkty na stronie producenta lub sprawdź, gdzie je kupić.

 

simplehuman.com

simple human logo2 - Simplehuman – prosto i po ludzku
To też może Cię zainteresować